Akıllı Telefon Studio Fotoğraf Tripod Petrix 153cm (SN 3128ATT)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺119,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0

Bütün akıllı telefonlar ile uyumlu açık halı 153cm tripod

PROFESYONEL STUDIO FOTOĞRAFI ve HARİKA VIDEOLAR

Akıllı telefonların fotoğraf kalitesi profesyonel DSLR makina seviyesine ulaşmış durumda. Aile fotografınızı veya internetten satmak istediğiniz bir eşyanızın fotoğrafını artık mükemmel şekilde çekebilirsiniz. Petrix Akıllı telefon sehpası hem Android hem de Apple cihazlarla uyumludur.

 

Açık hali 153 cm Kapalı hali 60 cm dir.

 

TİTREMESEYMİŞ…

Telefonlar konuşmak için harika bir şekle sahip osalarda, fotoğraf çekmek için tutuş şeklimizden dolayı çok uyumlu değildirler. Özellikle az ışık olan mekanlarda çekilden fotoğrafların çoğunda el titremesinden kaynaklı bozulmalara (blur) rastlanır. Bunu önlemenin tek yolu 3 ayaklı bir tripod kullanmaktır. 

 

HARİKA AÇILAR YAKALA

3 kademeli uzayabilen ayaklar ve uzayabilen boyuna sahiptir. Telefonunuzu 60 cm ile 153 cm arasında istediğiniz yükseklikliğe ayarlayabilirsiniz. Masa üstü tripodların aksine, büyük ve uzun objeleri de fotoğraflayabilirsiniz. Kafa bölümünde bulunan telefon tutucu aparatı sağlam kıskaçları ile telefonunuzu sabitler. Bu sayede Over head (kafa üstü) gibi açılar yakalayarak nesnelere hayat verebilirsiniz. 180˚ oynayabilen kafa ile Yatay ve dikey fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

 

ALÜMİNYUM GÖVDE

Petrix Akıllı telefon sehpası alüminyum gövden üretilmiştir. 1,2kg ağırlık ve özel çantasıyla gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

 

SU TERAZİSİ

Sehpa üzerinde bulunan su terazisi sayesinde telefonun ve tripodun, zemine düzgün yerleştirilip yerleştirilmediğini anlamanızı sağlar.


Benzer Ürünler
EN ÇOK SATANLAR